Sokolské Šibřinky a dětský karneval PDF Tisk Email
Čtvrtek, 15 Prosinec 2011 17:40

Letošní Šibřinky se konaly 11. března a nesly se v rázu Retro. Už při vstupu do sokolovny nás vítala hesla z dob dvacátého století, jen pro Šibřinky trošku upraveny. Celá tělocvična pak byla vŠibrínky 2011yzdobena heslem „Na věčné časy“ a nad parketem visely gramofonové desky ať LP nebo SP. V pekle se vesele nalévalo, neboť heslo hlásalo: "Kdo není s námi, je proti nám! A kdo nepije s námi, pije proti nám!"
Návštěvnost byla veliká, tělocvična praskala ve švech. Také se letos sešlo nevídané množství masek. Jako nejlepší maska byla vyhodnocena parta prasátek z kultovního filmu „Tankový prapor“ a tak „Plány revanšistů nezhatili naši vepři boubelatí“, ale odnesli si trofej největší. K dobré náladě přispěla kapela LUMEN BEND a bohaté občerstvení v pekle. Tak přátelé,děkujeme za účast a za rok na viděnou.Dětský karnevalarneval

Neděle 13. března patřila od 14,00 hodin dětskému karnevalu a její hlavní osobě, šaškovi Vikymu. Tak už od půl druhé se tělocvična plnila beruškami, motýlky, vílami, také tu byl pan král, barevný papoušek, nádherná čarodějnice, čerti a čertice a spousta dalších masek. Šašek tancoval, zpívalo se a také hrály závodivé hry. Tombola byla bohatá a snad nikdo neodcházel s prázdnou.

Aktualizováno Čtvrtek, 15 Prosinec 2011 18:00